czwartek, 12 kwietnia 2012

Gotowe na wakacje?

Robi się coraz cieplej i przyjemniej i coraz bardziej mój organizm dopomina się urlopu. Niestety, o takowym nie mam co na razie nawet marzyć.
Szykuję się natomiast na kilka nie-urlopowych wyjazdów.
Lubię wówczas mieć w kosmetyczce ze sobą ukochane produkty: odlewki lub miniatury. Zestaw małych pustych pojemniczków i butelek na produkty mam zawsze przygotowany w szufladzie.
Zwróciłam jednak uwagę, że ostatnio w perfumeriach pojawiły się fajne, wakacyjne zestawy miniatur (te na zdjęciach pochodzą z Douglasa, ale inne sklepy też mają takie w swojej ofercie).
Ceny kosmetyków w zestawach podróżnych (za jednostkę objętości) często są znacznie niższe niż w przypadku regularnych opakowań. Myślę, że warto zwrócić na nie uwagę - zwłaszcza jeśli macie ochotę przetestować jakiś produkt.


Zestaw Clinique oraz Biotherm kosztuje w Douglasie około 30zł.

Widziałam również zestawy IsaDory, ale nie wiem czy po ostatnich przygodach z tą marką, ktoś się dobrowolnie na skusi....

3 komentarze:

  1. na ten z Clinique się niedawno skusiłam, ale na moja skórę nie działa za dobrze. Nie mniej jednak dla mnie to świetny pomysł i miniaturami, mozna przetestować dany kosmetyk zamist kupowac "w ciemno" (;

    OdpowiedzUsuń
  2. Te 3 kroki Clinique działają świetnie na moją skórę, kiedyś dostałam mnóstwo próbek i byłam bardzo zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  3. uwielbiam takie zestawy! mam nadzieję, że coś się uchowa do przyszłego tygodnia do mojego przyjazdu :)

    OdpowiedzUsuń

To miejsce jest idealne na brak Twojej reklamy!