czwartek, 16 maja 2013

Pędzle Real Techniques oraz zakupy na iHerb

Od dawna planowałam powiększyć mój zbiór pędzli od Samanthy Chapman. Długo zastanawiałam się na które pędzle się zdecydować.  W końcu postanowiłam zaopatrzyć się w nowy zestaw pędzli z limitowanej edycji. Najlepszą cenę znalazłam na iHerb. Niestety okazało się, że chwilowo pędzle są niedostępne, aż do wczoraj.
Wczoraj znów powróciły do magazynu. Tym samym zostały przeze mnie zamówione (te i kilka innych:) - już z niecierpliwością czekam na przesyłkę.

Było to moje pierwsze spotkanie ze sklepem iHerb. Muszę przyznać, że wszystko przeszło bardzo sprawnie. Na zamówienie dostałam 10 dolarów rabatu (moje pierwsze zamówienie + 5% upustu (promocja do 31.05 - 5-10% w zależności od wartości zamówienia.

Zobaczymy, ile przyjdzie mi czekać na dostawę.

Jeśli chciałybyście otrzymać do $10 rabatu do pierwszego zamówienia, wystarczy wykorzystać kod (+ 5-10% zniżki dla zamówień złożonych do 31.05):


No i jeszcze kilka przykładowych cen pędzli Real Techniques na stronie iHerb dla zainteresowanych:
Zestawy w etui - $18-$20
Pojedyńcze pędzle - $6-$10
Przesyłka do PL - około $4

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dlatego też się skusiłam. Za $40 można kupić całkiem spory zestaw pędzli. Właściwie wszystko co potrzeba do codziennego makijażu.

   Usuń
 2. chciałabym powiększyć swój zbór pędzli o kolejne rt...

  OdpowiedzUsuń
 3. A można zapłacić paypal lub payU czy trzeba koniecznie kredytówką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba karta, ale powinna wystarczyc taka, którą można płacić w sieci (niekoniecznie kredytowa). Więkość kart ma w tej chwili taką możliwość.

   Usuń
 4. przesyłka pójdzie miesiąc, ale i tak uważam, że warto poczekać niż przepłacać:]

  OdpowiedzUsuń

To miejsce jest idealne na brak Twojej reklamy!