wtorek, 24 kwietnia 2012

Neutrogena Deep Clean 2w1

Produkt Neutrogena Deep Clean trafił do mnie przypadkiej. Specyfik 2w1, do którego byłam uprzedzona bo 2w1 czyli właściwie do czego ma służyć?

W 150ml tubie znajdziemy biały żel-krem, który służyć może do oczyszczania twarzy (specyfik do mycia) lub pozostawiony dłużej jako maseczka oczyszczająca.Kosystencja jest typowo kremowa, produkt biały (z lekką niebieską poświatą). dość gęsty.


Co do użycia jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Deep Clean sprawdza się zarówno jako krem do mycia twarz oraz jako maseczka.
Jako ten pierwszy zmywa zanieczyszczania, przyjemnie odświeża. Po użyciu czuć delikatny chłód na twarzy, ale nie ściągnięcie.
Jako maseczka nie zasycha do końca (co dla mnie jest wielkim plusem) i dobrze oczyszcza twarz (odczuwalna jest różnica pomiędzy użyciem do mycia a jako maska). Jest dość gęsta i treściwa i można mieć problemy ze zmyciem.
Nie wysuszyła, ani nie ściągnęła cery. 
Dla mieszanej cery produkt sprawdza się świetnie.  Dodatko na wielki plus trzeba zaliczy wydajność produktu.
Nie zauważyłam po użyciu spektakularnego efektu zmiejszenia porów, czy efektu cery wow. Ale produkt oceniam bardzo pozytywnie, z oczyszczaniem radzi sobie dobrze. 

Cena to około 4-5 euro (we Francji). Nie spotkałam się z tym produktem w Polsce (niestety).

2 komentarze:

To miejsce jest idealne na brak Twojej reklamy!