piątek, 3 sierpnia 2012

Wielkie porządki

Wakacje to okres w którym staram się zrobić wielkie porządki. Nie zawsze udaje mi się to w takim zakresie, jak początkowo, ale staram się przejrzeć szafy, wyrzucić lub oddać stare rzeczy, posegregować itd.
Wiele rozwiązań w moim domu i szafie pochodzi ze sklepu Tchibo (nie sklep mi nie zapłacił za ten post - bardzo odpowiada mi jakość produktów dlatego o nich piszę).

Aktualnie w sprzedaży w sklepach stacjonarnych jak i w internetowym są kolekcje Szycie i projektowanie, Pranie i prasowanie i Przechowywanie i sortowanie.

Produkty w sklepie Tchibo powracają co jakiś czas, więc wiele z rzeczy aktualnie dostępnych posiadam już długo. Poniżej kilka naprawdę fajnych propozycji z tego sklepu: pudełek, wieszaków, worków do prania.
Może coś Was zainspiruje. (Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony tchibo.pl)


Wy też na wakacje planujecie wielkie sprzątanie czy wolicie takie akcje przeprowadzać w zimie?

6 komentarzy:

 1. Fajny ten wieszak do szafy z haczykami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Porządek jest najważniejszy:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam dużo produktów Ikei, które bardzo ułatwiają mi przechowywanie. Mają genialne pomysły, które zastosowane w odpowiedni sposób wyglądają przepięknie, efektownie i elegancko. :) A jeżeli chodzi o robienie porządków to robię to systematycznie - lubię mieć wszystko na swoim miejscu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja takie sprzątanie to zawsze na wiosnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wielkie sprzątanie mam za dwa tygodnie. Przeprowadzam się więc tak z konieczności. Wielkie porządki robię zazwyczaj po zimie i przed zimą :D

  OdpowiedzUsuń

To miejsce jest idealne na brak Twojej reklamy!