niedziela, 13 maja 2012

Przegląd Boxów

Niedzielne popołudnie upływa nieubłaganie. Niestety. Miałam w planach wiele rzeczy. Niestety nie wszystko udało się zrealizować. Nie udało mi się też nadrobić zaległości blogowych. To co chciałam m.in. zrobić to resime boxowe.
Wielkie bum na pudełka już chyba minęło.

KissBox zakończył swoją historię. Na szczęście udało mi się odzyskać 25zł z subskrypcji.

Na rynku pozostało kilka opcji pudełeczek niespodzianek.
Wciąż zagadkowy ShinyBox, który obiecuje nam darmowe pudełko po zdobyciu 100 ShinyStars. Warunek start to 100 tyś. użytkowników. Jakiś czas temu pisali, że mają już połowę. Teraz cisza. Co czeka nas dalej? Ruszą kiedyś?GlossyBox w tym miesiącu miło zaskoczył mnie produktami. Na tyle, że zdecydowałam się zamówić subskrypcję. Ciekawe czy kolejne pudełka też będą pozytywnie zaskakiwać. 49zł za 5 miniatur to kwota dość spora.
Jeśli macie ochotę zamówić pudełko majowe (zawartość poniżej) to wciąż jest jeszcze możliwość klik.

zdjęcie ze strony GlossyBox

Douglas Box of Beauty po raz drugi kusi nas miniaturami. Mnie nie zachęcili. Widziałam zawartość pudełka w sieci i nie mam ochoty na kolejne balsamy perfumowane. 53.5zł (bo tyle pudełko kosztuje z przesyłką) to największa cena dostępnych na polskim rynku pudełek.


No i oczywiście BlogBox, którego trzecia edycja właśnie ruszyła u Obsession. Z przyjemnością wezmę udział w tej edycji. 

A Wy lubicie polskie boxy? Zamawiacie? Czy wolicie kupić coś sprawdzonego, pełnowymiarowego za te same pieniądze?

3 komentarze:

  1. BlogBox to chyba najlepsza opcja :))

    OdpowiedzUsuń
  2. glossybox kiwetniowy i majowy uważam za całkiem udany i na kolejny też się skuszę i wtedy podejmę ostateczną decyzję co dalej....
    dauglas boxa kupilam pierwszego na pocieszenie bo nie możności zakupna kissboxa- akurat ze nie udało mi się kissboxa wcale pozniej nie plakalam:P dauglasa box jest dwa razy mniejszy od glossy, drozszy a do tego nic specjalnego - no może jedynie błyszczyk mi się spodobał i chętnie kupie kolejny:)

    OdpowiedzUsuń

To miejsce jest idealne na brak Twojej reklamy!