wtorek, 13 września 2011

Back 2 MAC czyli jak dostać szminkę MAC

Firma MAC dbając o środowisko naturalne od lat prowadzi akcję BACK2MAC czyli program, w ramach którego za 6 pustych opakowań po produktach MAC można otrzymać szminkę w wybranym przez siebie kolorze.
W ramach programu oddajemy plastikowe pudełka i opakowania, a nie tekturowe kartoniki czyli oddać możemy puderniczke po zużytym pudrze, zużytą szminkę czy pudełko po cieniu do powiek. Nie można oddawać opakowań od kredek automatycznych ani metalowych opakowaniań po refilach cieni do powiek. Można za to oddać także stary pędzel do makijażu, zużytą paletę do cieni czy przeterminowany kosmetyk.
Za 6 opakowań otrzymujemy dowolną szminkę ze stałego asortymentu lub limitowanego, ale pod  warunkiem, ze posiada standardowe czarne opakowanie. Nie można w ramach BACK2MAC dostać szminki Viva Glam ani z limitowanki w kolorowych opakowaniach.
Szminkę dostajemy oczywiście bez dopłat. Jest ona bez tekturowego kartonika. Za granicą wymieniając opakowania na szminkę musimy również wypełnić krótki formularz i potwierdzić odbiór podpisem.
Produkty MAC do najtańszych nie należą, ale jeśli ich używamy warto zbierać puste opakowania, aby oszczędzić 76zł, bo tyle kosztuje nowa szminka MAC.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miejsce jest idealne na brak Twojej reklamy!